0

Enter your keyword

Tuulepidavus

Katuse aluskatted ja seina tuuletõkked

KATUSTE JA SEINTE VEE-, VIHMA- ja TUULEPIDAVUS

Katustele ja fassaadidele mõeldud pro clima® SOLITEX  paanid on erakordselt veekindlad ja difuussed.
Katuse aluskatted SOLITEX MENTO -seeria ja SOLITEX PLUS vastavad standardile EN 13859-1 (Painduvad hüdroisolatsioonimaterjalid. Aluskatete määratlused ja omadused. Osa 1: Tükkmaterjalidest katuste aluskatted.)
Seina tuuletõkkekangad SOLITEX FRONTA-seeria vastab standardile EN 13859-2 (Painduvad hüdroisolatsioonimaterjalid. Aluskatete määratlused ja omadused. Osa 2: Seinte aluskatted.)
Kaasaegne pro clima® monoliitne TEEE-membraan toimib keemilise protsessina ehk kapillaaraktiivse niiskuse juhtimisega. Katuse aluskatete või seina tuuletõkete membraanid töötavad keemilise protsessina ja neid membraane ei ole võimalik välja vahetada, vaid peab välja vahetama ehitustoote. Just sel põhjusel ei tooda meie teile membraane, vaid toodame teile ehitustooteid nimetusega katuse aluskatted või seintele mõeldud tuuletõkkekangad. Kõik aluskatted ja tuuletõkked on läbinud vananemiskindluse vastavalt standardile EN 1297 (Flexible sheets for waterproofing – Bitumen, plastic and rubber sheets for roof waterproofing – Method of artificial ageing by long term exposure to the combination of UV radiation, elevated temperature and water. ) ja  EN 1296 (Flexible sheets for waterproofing – Bitumen, plastic and rubber sheets for roofing – Method of artificial ageing by long term exposure to elevated temperature. ). Tänu difuusselt (mitte konvektiivselt) toimivatele paanidele on lubatud SOLITEX paane paigaldada ka otse plaatmaterjalide peale välimiseks tuule ja vee kaitseks. Kõrgkvaliteediline ja süsteemne lähenemine koos kõigi vajalike tarvikutega (ehitusteibid, mastiksid, mansetide jne) tagab kaasaegse ja parima võimalikku tehnika nii arhitektile, ehitajale, kui ka tellijale. See on taganud meie edukuse üle maailma Saksamaalt Euroopa kõikidesse riikidesse ja Koreasse ja Jaapanisse, kui ka Põhja-Ameerikasse ja Austraaliasse. Kõik vajalikud lahendused ja ehitustooted ühelt tootjalt (vt. www.proclima.com ).

Kasutades pro clima® tooteid saab meilt tellida PIIRDETEARINDITE NIISKUSLIKU TOIMIVUSE analüüsi, mis teostatakse tarkvaraga WUFI.

Maailmas ainuke emisioonivaba katuse konstruktsioon

Maailmas ainuke emissioonivaba katuse konstruktsioon

Tootja koduleht: www.proclima.com    Blog: https://blog.proclima.com/int/  Facebook: https://www.facebook.com/proclimaEE/

Paigaldusvideod on nähtavad www.youtube.com

Tooted e-poes: www.tervemaja.ee/shop

Allalaaditavad infomaterjalid:

pro clima SOLITEX seina tuuletõkkekangad ja katuse aluskatted (al. 14 kraadist). PDF

Aluskatus al 2 kraadist – süsteem SOLITEX WELDANO. PDF

pro clima – Väliskonstruktsioonide sõlmlahendused. PDF      (GER. pdf)

USALDUSVÄÄRSE TIHENDAMISE JUHEND PDF

PRO CLIMA garantiileping seisuga 03.2019. PDF    (ENG. pdf)

Pro clima hinnakiri 2019. PDF