Enter your keyword

FERMACELL

AJAS KESTVAD LAHENDUSED

FERMACELL

 

Rätsepalahendused ja veenev teenindus on fermacelli edu aluseks kogu Euroopas. James Hardie Europe GmbH (kuni 31. 12. 2018. Fermacell GmbH) toodab ja turustab kõiki fermacell tootepakkumisi. Oma tänasele edule panime aluse 70-ndate aastate alguses kui alustasime fermacell kipskiudplaadi arendamisega. Tänu oma tehnilistele teadmistele oleme me oma tootesarja pidevalt täiustanud. Täna pakume me nii professionaalidele kui hobiehitajatele komplekssüsteeme kõikidele kergkonstruktsioonidele – sõltumata sellest, kas tegemist, lae, seina või põrandaga.

Meie kergesti töödeldavad kipskiudplaadid sobivad kasutamiseks keldrist katuseni, nii vanade kui uusehitiste jaoks, nii osaliste lahenduste kui ka  objekti terviklahenduseks. Plaatide kerge kaalu tõttu on neid lihtne käsitseda. Monteerimist lihtsustavad täpsed mõõdud, hästi kokku sobitatud plaadimaterjal  ning vajalikud lisatarvikud samast kohast.Tootevalikut täiustab välisseina konstruktsioonide jaoks  mõeldud Powerpanel  HD. Tule- ja helikindlad plaadid garanteerivad staatilised funktsioonid, aga ennekõike tagab see puitehitisele kaitse ilmastiku eest. Niisiis on ehitusdetailid juba ehitusjärgus ilmastikukindlad.fermacell kipskiudplaatide ning fermacell põrandaelementide näol pakume Teile sise-kergkonstruktsiooni süsteeme nii seinte, katuste kui põrandate tarvis. Klassikalist tootesarja täiendavad tsemendiga seotud niiske ruumi plaadid fermacell Powerpanel H2O ja TE.

eco-Institut Germany GmbH, mis asub Kölnis, sertifitseerib laborikatsete järgselt meie tooted ning kinnitab, et heited ja koostisosad ei tekita tervisele ohtu. fermacelli  siseehitustöödeks mõeldud kergkonstruktsioone müüakse terves Euroopas. Meie müügiesindused nõustavad Teid meelsasti kõigis kergkonstruktsioone puudutavates küsimustes. Fermacell GmbH tunnistab Luxemburgi deklaratsiooni töötervishoiu edendamise kohta Euroopa Liidus.

fermacell – products at a glance. Products and solutions. PDF