Enter your keyword

Mineraalsoojustus

AJAS KESTVAD LAHENDUSED

MINERAALSOOJUSTUS

Kui on tegemist kõrge soojusisolatsiooniga ja massiivsete seinaehitusmaterjalide ja mineraalsete soojustusplaatidega, on kindel turuliider Xella Deutschland (Sakamaa).Kõigil Xella majast pärit toodetel on üks ühine joon: Ytong’i poorbetoon, Silka lubjakivi ja Multipor’i mineraalsoojustusplaadid täidavad kindlalt ja kuluoptimeeritult kõik kõrgkvaliteetsele ehituskonstruktsioonile esitatavad nõuded. Kuna erinevad ehitusmaterjalid on materjali tehnoloogia poolest üksteisega kooskõlas, saab neid kasutada erinevate rakendustena nii uusehitistes kui ka hoonete renoveerimisel ja kaasajastamisel.

Kogu liidumaad kattev teenindusvõrgustik ei paku tehnilist nõustamist mitte ainult Ytong’i poorbetoonile, Silka lubjakivile ja Multipor’i mineraalsoojustusplaatidele, vaid nad toetavad ka DEKRA-sertifitseeritud terve elukeskkonna analüüse. Nad nõustavad arhitekte, töötlejaid ning müügivõrku teemadel, mis puudutab energiasäästlikku ehitamist ja energiasäästumäärust (EnEV). Neil on ka õigus väljastada energiatunnistusi. Ökoloogiline ehitamine ja terve elukeskkond on Xella jaoks väga olulised teemad. Tänu Ytong’i, Silka ja Multipor’i spetsiifilistele tooteomadustele on Xella’l võimalik anda oma panus energiakao vähendamisele ja CO2-emissiooni.

Ytong’i poorbetoon pakub parimat soojusisolatsiooni, kus on kombineeritud nii kandevõime kui tuletõkestus.Silka lubjakivi kasutatakse siis kui õhuke seinakonstruktsioon peab olema suure kandejõuga ning samas ka väga helikindel.

Multipor mineraalsoojustusplaadid – ökoloogiline soojustussüsteem

Multipor’i mineraalsoojustusplaadid on jätkusuutliku ehitamise ökoloogiline lahendus. Multipor on läbinisti mineraalne soojustus, mis põhineb liiva, lubja, tsemendi ja vee baasil. Tänu materjali erilisele struktuurile, mis sarnaneb massiivsete ehitusmaterjalidega, pakuvad need kerged, hästi käsitsetavad plaadid parima kombinatsiooni tähtsatest omadustest: kindlakujuline, auru läbilaskev ja mittesüttiv.

Eelkõige tagavad plaadid aga mõnusalt sooja siseruumi kliima. Tänu Multipor’i mineraalsoojustusplaatide suurepärasele soojusisolatsiooni võimele suudavad nad vastata üha karmimaks muutuvale energiasäästu määrusele (EnEV). Materjal soojusjuhtivusega kuni 0,042 W/(mK) vähendab tunduvalt energiakulu, tänu millele säästetakse energiat, keskkonna saastet ja küttekulusid. Samal ajal tõstab optimaalne soojuskaitse kinnisvara väärtust. Multipor mineraalsoojustuplaadid on lisaks kõigele ka difuussed ning on seetõttu suutelised hästi niiskust reguleerima. Sisesoojustuse puhul pole aurutõke tingimata vajalik, hallitus ei saa tekkida. Selle asemel tekitatakse hoopis parim võimalik sisekliima.

BIM Daten(Building Information Modeling)

MULTIPOR – sisesoojustuse süsteem. PDF

Multipor mineraalsoojustusplaat. Soojustuse liitsüsteem. PDF

Multipor kergmört. Toote andmed. PDF

Multipor- Detailkataloog PDF

Multipor Interior Insulation Boards PDF

Multipor-External thermal insulation composite system PDF

Multipor-Underground garage and basement ceiling insulation PDF

 

Tootja koduleht    https://www.multipor.com/